logotype
Вже маєш аккаунт?

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22

Місія школи – 

 • Формування особистості учня на основі розвитку його творчого потенціалу, спроможного до самореалізації в умовах конкурентного середовища, виховання патріотично свідомого громадянина України.
 • Забезпечення інтелектуального розвитку формування особистісних якостей знань, умінь та навичок, індивідуальних здібностей школярів на основі впровадження інноваційних педагогічних технологій.

Загальна кількість дітей    1450  

Партнерські відносини

 • Міжнародний проект між представниками шкіл Німеччини (м. Бремен), учнями м.Динова (Прикарпатського  воєводства, Польща) та ЗШ № 22 м.Івано-Франківська
 • Міжнародний проект «Польща – земля друзів» між школами м.Сломнікі та ЗШ № 22 м.Івано-Франківська
 • Співпраця з навчальними закладами США та Канади (м.Тандер-Бей, м. Свон-Рівер)

Гордість школи.

Михайло Сенів - стипендіат міського голови, неодноразовий переможець IV етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки, “Учень року – 2010” в освіті м.Івано-Франківська.

Анжела Денькович - неодноразова призерка міських, обласних Всеукраїнських конкурсів з образотворчого мистецтва.  Нагороджена дипломом за зайняте І місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі" у номінації "Ми архітектори якісного світу"(Київ, 2012 р.)

Анастасія Попадинець - учасниця XV Всеукраїнського фестивалю Лемківської культури, м.Монастириськ, 2013р.; дипломант VI Відкритого конкурсу юних виконавців ім.Лисенка, номінація «Найкраще виконання сучасної пісні» (м. Івано-Франківськ, 2012 р.); призер XX  Фестивалю поезій Марії Конопніцької (2011 р.)

Діана Цимбрикевич - володар гран-прі у VІ відкритому конкурсі імені Миколи Лисенка (2013 р.),  володар І премії в обласному конкурсі юних виконавців (2013 р.)

Талайло Вікторія -  лауреат І премії XII Всеукраїнського дитячого конкурсу-фестивалю популярної музики «Карпатські соловейки», призер ІІ, ІІІ, ІV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства (2012, 2013 рр.)

Шешурак Інна   - нагороджена І премією на фестивалях «Зорепад», «Від Черемоша до Прута», ІІ премією на конкурсах «Кришталевий жайвір» (м. Тернопіль ) та «Ярмарок з королевою Анною» в місті Бродвіца (Польща), дипломант Міжнародного фестивалю «Квіти України» в Естонії. У складі тріо «Фреш» стали  фіналістами дитячого пісенного конкурсу «Євробачення – 2014».

 

Вихованці школи є:

 • призерами ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з основ правознавства, економіки та технологій;
 • переможцями Міжнародного конкурсу наукових робіт з правознавства;
 • призерами обласного етапу конкурсу-захисту наукових робіт Малої Академії наук;

- неодноразовими переможцями Міжнародних турнірів і чемпіонатів Європи та світу з TAEKVAN-DO і спортивно-бального танцю;

багаторазовими переможцями дитячо-юнацького фестивалю  «Таланти землі  Галицької»

 

 

Директор школи

Калинюк Михайло Васильович, стаж роботи – 30 р.; стаж керівної роботи – 24 р.; спеціальність за дипломом – оптичні, оптико-електронні системи; кваліфікація інженер-фізик-дослідник, викладач фізики,  вища категорія, вчитель-методист, кандидат фізико-математичних наук

Заступники директора:

Суслик Василь Михайлович – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель фізики, вища категорія,  педагогічне звання «Старший вчитель». Стаж роботи  28 років, на посаді  - 13-й рік.

 • Андрейко Ігор Іванович – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель історії, вища категорія,  педагогічне звання «Старший вчитель». Стаж роботи 27 років, на посаді – 8-й рік.
 • Бігус Олександра Богданівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель англійської мови, вища категорія,  педагогічне звання «Старший вчитель». Стаж роботи 29 років, на посаді – 8-й рік.
 • Поляцко Анжеліка Олександрівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики, вища категорія,  педагогічне звання «Старший вчитель». Стаж роботи 21 рік, на посаді – 8-й рік.
 • Грицко Людмила Юріївна – заступник директора з виховної роботи, вчитель історії, вища категорія,  педагогічне звання «Старший вчитель», «Відмінник освіти України». Стаж роботи  37 років, на посаді – 34  роки

- Погорєлов Володимир Петрович - заступник директора з адміністративно господарської роботи, стаж роботи 15 років, на посаді 7 років

Якісний склад педагогічних працівників:

Кількість педагогічних працівників:  З них:169

Спеціалістів   26
ІІ кваліфікаційної категорії   11
І кваліфікаційної категорії  13
Вищої кваліфікаційної категорії 71
“Старший вчитель” 44
“Вчитель-методист” 4

 

Мережа закладу (класи, учні):

Мережа закладу

(класи, учні)

1-4 класи

24

 

5-9 класи

25

 

10-11 класи

4

 

 

Кількість класних кімнат, кабінетів, їх площа:

 • класних кімнат       – 24
 • кабінетів                 – 27
 • їх площа                  - 6757

Профілі навчання (10-11 клас), поглиблене вивчення предметів:

 • інформаційно-технологічний
 • заплановано, додатково, впровадження історичного профілю

Кількість груп продовженого дня: 

6 груп

Впровадження інноваційних педагогічних технологій:

інформаційно-комунікаційні технології в управлінській діяльності та навчально-виховному процесі, особистісно-орієнтоване навчання

Нагороди, подяки та інші відзнаки:

 1. Грамота від департаменту освіти Канади за досягнення у впровадженні курсу «Бізнес-технології»  (2003 р.)
 2. Диплом від департаменту освіти США за досягнення у вивченні курсу «Адміністрування в освіті» (2003 р.)
 3. Грамота виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради з нагоди 20-річчя загальноосвітньої школи І-Ш ступенів № 22 м.Івано-Франківська (2008 р.)
 4. Грамота управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради за зайняте І місце команди вчителів ЗШ № 22 у змаганнях з настільного тенісу ХІІ Спартакіади серед педагогічних працівників (2010, 2013 р.)
 5. Диплом управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради за підготовку призерів ХІ дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Таланти землі Галицької» (2010, 2012, 2013 р.)
 6. Подяка Громадської організації «Мережа Освітніх Консультантів» за високий рівень знань випускників школи, які вступили до вищих навчальних закладів Республіки Польща. (2013)
 7. Грамота комітету фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради за перемогу в міських змаганнях з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч» (2010 р.)
 8. Грамота управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради за організацію роботи з обдарованими дітьми за підсумками виступу школярів на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013-2014 н.р. (2014 р.)
 9. Подяка Міжнародного благодійного фонду «Сильні духом» за активну допомогу у проведенні ІІ Всеукраїнської благодійної акції «Назустріч мрії» (2014 р.)