Шановні колеги!

З метою надання своєчасної методичної допомоги педагогам, які викладають курс громадянської освіти, авторський колектив Асоціації «Нова Доба» підготував посібник для вчителя «Громадянська освіта. 10 кл. 3D Демократії: думаємо, дбаємо, діємо». Книга видана у зручному та сучасному форматі (7 розділів-частин) та призначена для вчителів тих шкіл України, які у ході конкурсу Міністерства освіти і науки України, що тривав у квітні 2018 року, обрали підручник з громадянської освіти авторського колективу: Вербицька Поліна, Волошенюк Оксана, Горленко Ганна, Кендзьор Петро, Козорог Олександра, Маркусь Наталія, Махун Людмила, Педан-Слєпухіна Ольга, Ратушняк Святослав, Ситник Елла.

Для того, щоб отримати вказаний методичний посібник для вчителя «Громадянська освіта. 3D Демократії: думаємо, дбаємо, діємо» просимо навчальні заклади надіслати листа на фірмовому бланку звичайною поштою на адресу: Асоціація «Нова Доба», вул. Галицька, 1 оф. 5. Львів 79008 або на електронну адресу center@novadoba.org.ua

Зразок листа, якщо школа обрала підручник цього авторського колективу:

Бланк навчального закладу

Асоціації «Нова Доба»

Дирекція навчального закладу (назва) інформує Вас про те, що викладання курсу громадянської освіти у 10 класі здійснюється за підручником авторського колективу: Вербицька Поліна, Волошенюк Оксана, Горленко Ганна, Кендзьор Петро, Козорог Олександра, Маркусь Наталія, Махун Людмила, Педан-Слєпухіна Ольга, Ратушняк Святослав, Ситник Елла.

Просимо Вас безкоштовно надати методичний посібник, включаючи поштові витрати, для вчителя «Громадянська освіта. 3D Демократії: думаємо, дбаємо, діємо». Реєстрація вчителя громадянської освіти на сайті www.Citizen.in.ua здійснена.

Контактна особа –
Електронна адреса –
Моб. телефон –
Номер відділення «Нової пошти» –

Зразок листа, якщо школа НЕ обрала підручник цього авторського колективу:

Бланк навчального закладу

Асоціації «Нова Доба»

Дирекція навчального закладу (назва) інформує Вас про те, що викладання курсу громадянської освіти у 10 класі здійснюється за підручником іншого авторського колективу.

Попри те, просимо Вас для використання у навчальному процесі безкоштовно надати методичний посібник, для вчителя «Громадянська освіта. 3D Демократії: думаємо, дбаємо, діємо».  Реєстрація вчителя громадянської освіти на сайті www.Citizen.in.ua здійснена.

Поштові витрати для пересилки цих матеріалів оплатимо самостійно.

Контактна особа –
Електронна адреса –
Моб. телефон –
Номер відділення «Нової пошти» –

Видання шкільного підручника до нового курсу «Громадянська освіта (рівень стандарту)» для 10 класу авторського колективу ВА «Нова Доба» у рамках державного замовлення буде здійснювати видавництво «Літера ЛТД». Очікувані терміни видання та розповсюження вказаного підручника у школах України – листопад – грудень 2018 року.

book
paper
book
bg
bg
bg
bg
bg