logotype
Вже маєш аккаунт?

Чернівецька ЗОШ № 20

Педагогічний колектив Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 з 2001року за основу навчально - виховного процесу обрав методи української національної педагогіки. Закцентував увагу на створенні національної школи,спираючись на особистісно - орієнтоване креативне навчання з метою формування і виховання творчої особистості, справжнього громадянина України. Створення «школи – родини» дає змогу відшукати власні шляхи навчально-виховного процесу в тісному поєднанні родинного і шкільного виховання.

Мета школи – родини : створення позитивних родинно-педагогічних умов. Поєднання в єдине коло учнів, учителів і батьків. Спільна робота на основі кращого родинного та педагогічного досвіду.

Наша школа функціонує з 1910 року, а з 1975 року - як середня загальноосвітня школа. Навчальний процес забезпечує згуртований педагогічний колектив. Всього в колективі 35 учителів. Старша школа працює за профільним навчанням -- українська філологія (10, 11 класи), поглиблене вивчення української мови починається у 8, 9 класах. Вже 15років працюємо за проектом «Школа-родина» під девізом: «Мудрість школи–родини».