logotype
Вже маєш аккаунт?

Русанівський ліцей

Русанівський ліцей — фізико-математичний ліцей, розташований в мікрорайоні Русанівка в Дніпровському районіКиєва.

В 7, 8 і 10 класи вступ проводиться через письмовий іспит і олімпіаду з математики, яка має статус міжнародної. Русанівська математична олімпіада проводиться починаючи з 1996 року[3]. У проведених ліцеєм відкритих олімпіадах беруть участь спецшколи семи регіонів України, а також установи довузівської освіти з-за кордону: школа № 548 (Царицино, Москва), гімназія № 51 (Мінськ), гімназія № 2 (ЧерняховскКалінінградськой області). Завдання Русанівської олімпіади представлені в російському науково-методичному журналі «Полином» Учні ліцею також ставали переможцями та призерами Всеукраїнських олімпіад з геометрії імені І. Ф. Шаригіна

Свято математики Русанівського ліцею — відбувається щороку!

Продовжуючи традицію олімпіадного руху, вчителі, випускники ліцію проводять не лише олімпіаду з математики, але й по головоломкам. Це унікале дійство починалось в Русанівському ліцеї в 2005 році

В 2008 році в рейтингу найкращих шкіл Києва, складеному українським виданням «Дело», Русанівський ліцей посів друге місце за відсотком відмінників з математики, а через два роки в рейтингу «Комсомольской правды» ліцей потрапив в число найкращих шкіл Києва по відсотку відмінників вже з української мови та літератури. В 2012 році Русанівський ліцей зайняв 20-е місце в рейтингу найкращих київських шкіл, складеному газетою «Сегодня» на підставі результатів зовнішнього незалежного тестування.

Ліцей має тісні зв'язки с Київським політехнічним інститутом, в який по закінченню навчання в ліцеї поступає більшість ліцеїстів. Іспит і олімпіада проводяться під час «Русанівського фестивалю» в квітні.

У 2012 році Русанівський ліцей зайняв 12-е місце в загальному рейтингу найкращих шкіл України і 5-е місце за кількістю учнів, які набрали 200 балів, складеному журналом Фокус.

За результатами ЗНО-2012 ліцей посів І місце серед шкіл Києва з математики

У 2014 році, на 55 Міжнародній олімпіаді з математики, Євгеній Діомідов отримав "золото", показавши 7 абсолютний результат в світі.

А результати 2016 року ставлять ліцей на ІІІ сходинку київських шкіл