Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Семінар-практикум учителів суспільних дисциплін у м. Чернівці

Повернутися назад

20.04.2018

19 квітня 2018 року на базі ЗОШ №5 м. Чернівці відбувся семінар-практикум «Громадянська освіта (інтегрований курс)» для вчителів суспільних дисциплін.

У теоретичній частині семінару-практикуму Карімова Анжела Георгіївна, методист ММЦ, повідомила про впровадження нового обов’язкового предмету для учнів 10 класу – «Громадянська освіта» з вересня 2018 року. Була проведена презентація сучасного інтерактивного підручника з громадянської освіти «3D Демократії: думаємо, дбаємо, діємо».

Працюючи в групах, під час практичної частини семінару, вчителі мали змогу ознайомитися зі змістом пропонованого підручника та змоделювати один з уроків на його основі.

В підсумку, учасники семінару-практикуму наголосили на важливості громадянської освіти школярів, що зумовлено новими соціально-політичними реаліями українського суспільства, пошуком спільних для громадян демократичних цінностей і національних ідеалів.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.