Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Презентація підручника «3D Демократії: думаємо, дбаємо, діємо» у Броварській ЗОШ №2

Повернутися назад

20.04.2018

20 квітня 2018 р. в актовій залі Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся інформаційний семінар для вчителів навчальних закладів міста Бровари, котрі будуть викладати інтегрований курс з громадянської освіти для учнів 10 класів у 2018-2019 навчальному році.

На заході було представлено підручник «3D Демократії: думаємо, дбаємо, діємо», розробленого авторським колективом Всеукраїнської асоціацієї викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба»До презентації підручника з громадянської освіти долучилася одна з його співавторок - Елла Василівна Ситник.

Жанна Володимирівна Марченко, котра упродовж квітня-травня 2018 р. впроваджує матеріали підручника «3D Демократії: думаємо, дбаємо, діємо» на своїх уроках для десятикласників, зазначає, що основний принцип навчального процесу - надання учням максимальної самостійності - дозволяє виховати всебічно освічених громадян.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.